Ми дбаємо про комфорт та безпеку Вашого житла!

Ми ті, хто прокидається щоранку з метою піклуватися про комфорт, безпеку і стиль Вашого житла. Мережа магазинів «Двері + вікна» була заснована в 2004 році.
На той момент, площа торгового залу становила 18 м2, а кількість виставкових зразків 25 штук, що не дуже то вражає, погодьтеся?

Але мета, наполеглива праця команди і віра в себе допомогла нам зрости і стати краще для Вас. З кожним днем ми розширювали межі своїх можливостей, а разом з ними і кількість постачальників, виробників і торгової площі.
З роками ми змогли зробити те, що раніше здавалося неможливим!

На сьогоднішній день ми є провідною компанією в сегменті дверного ринку в Чернігові і області. За нами стежать, нас копіюють, критикують, хвалять. Все це і стало тригером нашого розвитку, на якому ми не збираємося зупинятися.

На даний момент компанія має мережу магазинів-салонів з площею понад 500 м2 і великої, сучасної виставкою, від провідних виробників дверей і вікон з усього світу.

У нас представлена продукція заводів України, Білорусії, Туреччини, Німеччини, Італії та Польщі з постійно поновлюючим асортиментом.

У своїй роботі ми спираємося на особистий досвід, а значить співпрацюємо тільки з перевіреними постачальниками і виробниками, які стежать за інноваціями і впроваджують їх у свій продукт.

Мережа магазинів “Двері + вікна” не обмежується лише якісним і сучасним продуктом. У наших магазинах працюють професіонали своєї справи – експерти віконно-дверного ринку. Одного разу, відкривши двері магазину, Ви вже не будете колишнім! Кожен клієнт для нас найкращий друг, з яким ми намагаємося побудувати тривалі і довірчі відносини. Ми допоможемо у виборі саме того, що ви так довго шукали! Модель, колір, технічні характеристики, оптимальність вибору – все це і навіть більше Вам піднесуть на тарілці разом з ароматною кавою. 

Так, наші експерти ще і профі в приготуванні кави!

Професіоналізм у кожній дії – слоган нашої роботи, а тому вся продукція, яка представлена в магазинах, має сертифікати якості та санітарно-гігієнічні експертизи, монтажні бригади ліцензію на будівельно-монтажні роботи.
Ми несемо гарантійні і післягарантійні зобов’язання перед нашими клієнтами і пишаємося своєю роботою.

Ми завжди були першими і залишаємося кращими!